Espiye Gündelik Ev Temizliği
Espiye Gündelik Ev Temizliği

Espiye Gündelik Ev Temizliği

 

Ev temizliğine gelen personellerimiz içeri girerken ayakkabılarını çıkarıp poşetlerle daha sonra evde giyilmek üzere yanlarında getirdikleri iş terliklerini giyerler.Müşteri ile birlikte ev gezilerek yapılacak temizlik işlemiyle ilgili bilgi alınır.Varsa özel talepler not alınır.Personellerimiz müşterimizin göstermiş olduğu alanda temizlik işlemi için malzemeleri hazırlarlar.

 

Cam temizliği;Temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içerden ve dışardan denizlikler dâhil silinir.

Cam temizliği yapılırken mutlaka emniyet kemeri takılı olacaktır.

 

Mutfak temizliği Temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Bu arada unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getirir.

 

Aşırı yıpranmış ve korozyona uğramış bataryalar eski haline gelmeyeceğini hepimiz zaten biliyoruz... Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

 

Banyo temizliği;Temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.

 

Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur.Eldivenlerini değiştirir.

 

Ev genel toz alımı ve zemin temizliği Cam temizliğini bitiren bay personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır.

 

Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

 

Koltuk ve halı temizliği;Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret ödemezsiniz.Ev temizliğine geldiğimizde 1 takım koltuk ve 5 metrekare halınızı ücretsiz temizliyoruz.Ütü yapılması;Gelen temizlik personellerimiz kesinlikle ütü yapmamaktadır.Duvar silimi;

 

Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterimizin isteğine göre koltuk ve halı temizliği yerine en fazla 1 odanın duvarlarını silmektedir.

 

giresun espiye gündelik ev temizliği
giresun espiye ev temizliği,
giresun espiye ev temizliği yapanlar,
giresun espiye ev temizlik hizmeti,
giresun espiye günlük ev temizliği,
giresun espiye ev temizliği firmaları,
giresun espiye ev temizliği şirketi,
espiye ev temizliği
espiye ev temizliği,
espiye ev temizliği yapanlar,
espiye ev temizlik hizmeti,
espiye günlük ev temizliği,
espiye ev temizliği firmaları,
espiye ev temizliği şirketi,

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014